• SKUPUJEMY SAMOCHODY OD ROCZNIKA 1998 w tym także samochody uszkodzone lub powypadkowe
  • Dbamy o Państwa komfort oraz czas, skracając formalności do minimum
  • Wypłacamy pieniądze szybko i „ od ręki „ , bez dodatkowych kosztów
  • Działamy szybko i efektywnie, nie czekaj – zadzwoń po wycenę samochodu pod numer 576 653 359 lub wypełnij kwestionariusz zgłoszeniowy, a odezwiemy się w ciągu 24 godzin.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, nasza siedziba mieści się w Krakowie. Nasze usługi skierowane są do osób, które chcą szybko i bezproblemowo sprzedać samochód, a gotówkę otrzymać „ od ręki”. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest sprzedać samochód w czasach przepełnionych rynków motoryzacyjnych. W związku z tym wychodzimy Państwu naprzeciw oferując skup samochodów nie tylko w dobrym stanie, ale także uszkodzonych, powypadkowych, poleasingowych czy wyeksploatowanych aut wielkich korporacji oraz firm.

W dzisiejszych czasach istnieje wile portali oraz komisów oferujących sprzedaż samochodów. Korzystanie z tego typu usług wiąże się często z długim oczekiwaniem na transakcję oraz niejednokrotnie znacznym pomniejszaniem ceny rynkowej samochodu w celu przyspieszenia sprzedaży. Istnieje, także spore ryzyko napotkania na oszustów i złodziei czyhających na giełdach samochodowych lub w niepewnych komisach. Taka sprzedaż wiąże się z niepotrzebnymi nerwami i stratą Państwa cennego czasu. W naszej ofercie kupna Państwa auta nie ma możliwości na tego typu niedogodności. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, zabieramy samochód i wypłacamy pieniądze do ręki lub na konto, a Państwo pozbywają się kłopotu błyskawicznie.

Comfort Cars